Geoblog.pl    bibimili    Podróże    Tajlandia, Laos    Niestety koniec

Niestety koniec

Tajlandia, Ao Nang

Krabi okazalo sie miescina nie warta odwiedzenia, gdyby nie plaza, na ktorej nas umiescil szacowny Steve. Dzisiaj wypozyczylismy skuterek (200b dzien) i zwiedzilismy samo miasto Krabi, a takze wszystkie przylegle plaze lacznie z nasza w pelnej rozciaglosci. Zrobilismy jakies 130km i cieszymy sie ze skierowani zostalismy tutaj. Pokoj cudo, z pieknym widokiem na gory i palma niesmiale zagladajaca nam na balkon.
Juz odprawilismy sie przez internet, wiec mioejsca bedziemy mieli obok siebie :) przynajmniej tyle dobrze.
No i to tyle z naszej podrozy...

M: O niektorych rzeczach nie pisalismy zeby Wam o nich opowiedziec osobiscie, nie uwierzycie co Wasza corka, syn i reszta powyprawiali :p
Poza tym mamy takie sobie nastorje bo trzeba wracac, o, i tyle, i wcale nie tesknimy i nie musimy wracac ! A tak serio to wiemy, ze napewno tu (czyt. do Tajlandii) wrocimy.

Asia mama
Asia mama - 2009-12-09 15:55
Małpiszony jedne ! To my tu umieramy z tęsknoty a im sie wracać nie chce ! ZGROZA !!! Żart . Fajnie , że tak Wam się ten wyjazd udał ale też nie mogę się doczekać , kiedy Was ucałuję . Co wyprawialiście to pewnie przekracza poziom mojej wyobrażni ale nie dziwi - w końcu Was trchę znam Szaleńcy Kochani i ....też również za to kocham .
Całuję mocno. Szczęśliwego powrotu .

St.St.
St.St. - 2009-12-09 18:57
Ciesze się że już wracacie.Niestety ja 10 .12.muszę być w W. ale tata Was przywita i odbierze,ja natomiawst w niedzielę.Jak przyjedziecie zajrzyjcie dolodówki.Aw niedzielę wezmę Was na dywanik i porozmawiamy sobie o Waszych wyczynach na obcej ziemi .I zastanowimy się z mamą Asią czy na drugi raz Was wypuścimy samych czy pojedziemy z Wami jako przyzwoitki.HA HA HA.aTAK NA SERIO CIESZĘ SIĘ ŻE JUŻ WRACACIE.Jak będziecie w Warszawie to zadzwońcie domnie wszyscz czworo będę czekać z niecierpliwością.Całuję Was.mama .

bibimili
Beata Miliszkiewicz-Sakowska